تبلیغات
محمد دهقان مخت - نیکشهر. - انتشار اطلاعات تکمیلی در خصوص آیفون 4 اینچی

 

محمد دهقان مخت - نیکشهر.
محمددهقان

انتشار اطلاعات تکمیلی در خصوص آیفون 4 اینچی اپل


هفته گذشته به اطلاع شما رساندیم که آیفون جدید 4 اینچی اپل با نام آیفون 5se نام خواهد داشت. این آیفون که نسخه بهبود یافته آیفون 5s می باشد با اسم رمز N69 در داخل کمپانی اپل شناخته می شود.
اما اطلاعاتی که پیرامون این گوشی 4 اینچی شنیده می شود شامل چیپ A8 و چیپ حرکت سنج M8 می باشد. همچنین گفته می شود که اپل در محصول جدید خود از دوربین اصلی 8 مگاپیکسل به همراه یک سنسور 1.2 مگاپیکسلی برای ثبت تصاویر سلفی بهره خواهد برد.
اما نکته قابل توجه حضور ویژگی Live Photos در آیفون 5se می باشد که قادر است با ذخیره 1.5 ثانیه قبل و 1.5 ثانیه بعد از ثبت تصویر، یک کلیپ 3 ثانیه ای از تصاویر را به نمایش بگذارد. 
فوکوس خودکار در حین فیلم برداری نیز دیگر قابلیتی است که پیرامون دوربین این اسمارت فون به گوش می رسد. مجهز بودن این گوشی هوشمند به چیپ NFC، کاربران را قادر خواهد ساخت تا از سرویس پرداخت اپل پی نیز بهره ببرند. 
نقره ای،خاکستری و رزگلد طرح هایی هستند که کاربر می تواند از بین آنها، رنگ مورد نظر را انتخاب کند. اما آیفون 4 اینچی اپل باوجود برخورداری از قابلیت Live Photos، از ویژگی لمس سه بعدیپشتیبانی نخواهد کرد.
در واقع، نمایشگر دستگاه همانند مدل بکاررفته در آیفون 5s خواهد بود. قرار است در ماه مارس، کنفرانس خبری اپل برگزار شود و گفته می شود که در این مراسم کوپرتینویی ها از نسل جدید آیفون 4 اینچی رونمایی کنند.
قیمتی که برای این محصول پیش بینی شده نیز برابر 450 دلار می باشد. حال تنها کاری که باید کرد این است که در انتظار ارسال دعوت نامه های اپل برای شرکت در کنفرانس ماه مارس نشسته تا ببینیم اپل چه مواردی را در متن دعوتنامه هایش در لفافه خواهد گفت.
آیفون 


ارسال توسط محمد دهقان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
وبلاگ محمد دهقان را چگونه نظر سنجی می کنیدپیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ