تبلیغات
محمد دهقان مخت - نیکشهر. - جواد

 

محمد دهقان مخت - نیکشهر.
محمددهقان

مرتبه
تاریخ : شنبه 19 مرداد 1392
استان کمابیش داشته است .

حتی در مقام مسئولیتی که در روابط عمومی منطقه ازاد چابهار داشت از مطبوعات و همکاری با آنان غفلت نکرد. در کنار کار مطبوعاتی و روابط عمومی البته گریزی هم به دنیای مجازی می‌زد.

تا اینکه تصادفی دلخراش جواد عزیز را خانه‌نشین کرد. جواد در این مدت دوران سختی را پشت سر گذاشت. دوستی از عیادت دیرهنگام نماینده چابهار از جواد صادقی در وبلاگش گلایه کرده بود و افسوس که این فقط نماینده چابهار نبود که خیلی دیر به فکر عیادت از جواد افتاد. از نمایندگان و مسئولین گلایه‌ای نیست چرا که همیشه اهل فرهنگ و ادب و هنر آخرین اولویتشان هستند.

می‌خواهم از خودم انتقاد کنم که در سخت‌ترین روزهای زندگی جواد صادقی که به همه ما نیاز داشت نتوانستم به یاری‌اش بشتابم و در کنارش باشم. برای این کوتاهی همیشه خود را سرزنش می‌کنم. اما روح بزرگ جواد بخشنده‌تر از این‌هاست که این چیزها را به دل بگیرد.

جواد در این مدت اما روحیه‌اش را نباخت و بر روی تخت خانه‌اش وبلاگ طنز حق‌گو بلوچ را راه انداخت تا برای لحظه‌ای هم که شده دوستانش را شاد کند. به قول خودش پرداخت بیش از 40 میلیون بدهی که پس از تصادف برایش باقی ماند با حقوق از کارافتادگی از سال‌های نوری هم فراتر می‌رود .

اما من از صمیم قلب برایش آرزوی بهبودی و حل مشکلاتش را از خداوند متعال در این ماه مبارک مسئلت می‌کنم. امروز پیامک پرمهر جواد را دریافت کردم که در آن روز خبرنگار را به من تبریک گفته بود اما کسی که امروز در روز خبرنگار شایسته تجلیل و تبریک است جواد صادقی است که در سخت‌ترین شرایط بیماری هنوز هم می‌نویسد و عشقش را به کارش از دست نداده است.

جواد عزیز روزت مبارکارسال توسط محمد دهقان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
وبلاگ محمد دهقان را چگونه نظر سنجی می کنیدپیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ