تبلیغات
محمد دهقان مخت - نیکشهر. - شهرستان بندری کنارک نیاز به سرمایه گذاری در ورزش همگانی و قهرمانی دارد

 

محمد دهقان مخت - نیکشهر.
محمددهقان

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کنارک گفت: با توجه به استعدادهای نهفته ورزشی در شهرستان کنارک این شهرستان نیاز به سرمایه گذاری در ورزش همگانی و قهرمانی دارد.
 
عمر بلوچ در گفت و گو با خبرنگار بلوچ پرس اظهار داشت: شهرستان بندری کنارک با توجه به توانمندی ها و استعدادهای بالقوه ای که در بحث ورزشی دارد می تواند یکی از قطب‌های ورزش کشور در دو بعد همگانی و قهرمانی در رشته های شنا، شترسواری و کریکت باشد که نیازمند سرمایه گذاری بلندمدت و کوتاه مدت است.
وی افزود: جایگاه ورزش و جوانان دارای ارزش و نقش بالایی در جامعه و بویژه در بین اقشار مختلف جامعه می باشد که این موضوع ضرورت توجه و نگاه مسئولانه مردم و مسئولین را دو چندان می کند.
وی ادامه داد: اداره ورزش و جوانان شهرستان کنارک پیگیری مطالبات بحق جوانان و حرکت به سمت ارتقاء شاخص های ورزشی و معرفی پتانسیل های ورزشی منطقه را مدنظر دارد.
به گفته وی، شهرستان بندری کنارک سرشار از استعدادهای بی نظیر و بکر در بحث جوانان می باشد که این مهم مسئولیت و تلاش اداره ورزش و جوانان این شهرستان را دو چندان می کند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کنارک در پایان اظهار امیدواری کرد: با مشارکت و کمک اقشار مختلف مردم، مسئولین و سایر نهادهای مرتبط آنچه که شایسته ورزشکاران و جوانان کنارک می باشد تحقق یابد


ارسال توسط محمد دهقان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
وبلاگ محمد دهقان را چگونه نظر سنجی می کنیدپیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ